O Fundacji

W Polsce i poza jej granicami znajdują się setki i tysiące ludzi, potrzebujących pomocy, czekających na nasz najmniejszy gest, na naszą pomoc. Sytuacja dzieci z domów dziecka i rodzin z osobami niepełnosprawnymi na terenie Ukrainy jest opłakana. Łączy się z tym bardzo trudna sytuacja na wschodzie kraju, na terenach objętych wojną z sąsiadem, dlatego razem z Wami chcemy zapewnić jak największą pomoc dzieciom z domów dziecka, osobom niepełnosprawnym i emerytom z tych terenów.

Dzisiaj większość z nas żyje w przekonaniu, że pomaganie innym jest bardzo trudne i zazwyczaj łączy się z dużymi nakładami finansowymi, dlatego bardzo rzadko angażujemy się w pomoc ludziom tej pomocy potrzebującym. Zazwyczaj myślimy, że nasze wsparcie będzie zbyt małe a na pewno niewystarczające. 


I to jest zasadniczy błąd, który jest z nami w zasadzie przez całe życie i przez który najczęściej stoimy obok.  

Z naszą fundacją chcemy dotrzeć do ludzi tak myślących. Chcemy pokazać, przekazać i przekonać, że pomaganie innym nie jest wcale trudne, że liczy się sam gest pomocy, a nie wysokość wpłaty. Liczy się każda pomoc, naprawdę każda złotówka czy każda pomoc rzeczowa.

W Białej Podlaskiej i jej okolicach będziemy promować wolontariat dla aktywnych i ambitnych osób nastawionych na pomaganie innym, na promowanie naszej idei pomocy. I mamy nadzieję, że każdy z Was na pewno znajdzie dla siebie miejsce w naszej drużynie .

+48 730 055 558

Sidorska 102, Biała Podlaska, 21-500,

Polska

©2020 Hand of Hope.