Włącz kreatywność i wygraj. To konkurs dla całej rodziny

Aktualizacja: 27 mar 2020

Jako fundacja zapragnęliśmy zafundować trochę zabawy podczas tego trudnego okresu. Konkurs plastyczny "Bądź zdrowy" skierowany jest do rodzin i dzieci, a wzięcie w nim udziału nie zmusza do wychodzenia z domu.


Tematem konkursu jest szeroko pojęte zdrowie. Praca powinna nawiązywać do tego jak dbać o zdrowie, racjonalne odżywianie czy też sposobu ochrony zdrowia osób w naszym otoczeniu. Pracę należy wykonać w formacie nie większym niż A3. Technika wykonania jest całkowicie dowolna. Podczas tworzenia można skorzystać z przedmiotów oraz produktów znajdujących się w domu. W tej kwestii ograniczeniem jest tylko wyobraźnia autorów.


Wykonane prace należy sfotografować i przesłać na adres mailowy f.handofhope@gmail.com lub za pośrednictwem strony fundacji na Facebooku. Zdjęcie powinno być dobrej jakości (jasne i nierozmazane), a wiadomość powinna zawierać także dane uczestników wskazane w regulaminie.


Komisja konkursowa wyłoni trzech zwycięzców, który otrzymają nagrody w formie rzeczowej. Znajdzie się w nich coś dla młodszych jak i starszych. Przygotowaliśmy między innymi gry rodzinne, smakołyki oraz bony na serwis klimatyzacji.


Gry z pewnością pomogą w nauce zręczności, spostrzegawczości i logiki. Serwis klimatyzacji i jej odgrzybianie także przyczyniają się do dbałości o zdrowie. Ozonowanie jest pewnego rodzaju "dezynfekcją" klimatyzacji. Usuwa z układu kurz, pyłki, grzyby i roztocza.


Nagrody ufundowali: Portal Biała24 oraz Serwis SWG. Nowe wiadomości związane z konkursem można śledzić na stronie oraz Facebooku.#handofhope #fundacja #konkurs #konkursplastyczny #nagrody #zostanwdomu

321 wyświetlenia0 komentarz

+48 730 055 558

Sidorska 102, Biała Podlaska, 21-500,

Polska

©2020 Hand of Hope.